Beckham thuhet se po fiton £40 milion nga përfshirja në FIFA 21
David Beckham thuhet se po fiton më shumë para nga të qenit në FIFA 21 sesa bëri në karrierën e tij duke luajtur. Ish-kapiteni i Anglisë është ylli i ri i kopertinës për versionin e gjeneratës së ardhshme të FIFA…
David Beckham i bashkohet FIFA 21
Beckham i bashkohet skuadrës. David Beckham do të vijë në FIFA 21. EA Sports njoftoi sot se ylli ikonik i futbollit do i bashkohet FIFA 21 në datë 4 dhjetor. Ish futbollisti, që ka luajtur për Manchester United, Real Madrid…
David Beckham thuhet se do të vijë si Icon në FIFA 21
David Beckham është një legjendë e lojës, dhe tani duket sikur EA Sports më në fund po i bën homazh duke e shtuar atë në FIFA 21 Ultimate Team me një kartë Icon Një leak u shfaq thellë në pjesën…
David Beckham blen në tregun e esports prej $1.1 miliardë
Beckham së fundmi bleu skuadrën e esports, Guild eSports David Beckham është pronari i fundit i ekipit pro-eSports, pasi Guild eSports, një ekip që operon me "modelin tradicional të akademisë" filloi dje në Londër. "Gjatë gjithë karrierës time, unë kam…