Tag: darksiders

Darksiders Genesis Review – Jo thjesht një kopje e Diablo
Titulli më i ri i serisë së Darksiders, Darksiders Genesis, është hapi i parë perfekt brenda një territori të ri. Edhe pse vendosja e kamerës nga lart të bën të mendosh se kjo lojë është e stilit të Diablo, është…
Darksiders I dhe II plus Steep janë falas në Epic Games Store
Ditë e re, lajme të reja mbi Epic Games Store. Pas dhurimit të platformerit të madh Yooka-Laylee dhe Impair Lair, Epic ka ofruar tre lojëra tani mund të merren falas në dyqanin e saj. Këto janë dy lojërat e para…
Amazon zbulon gabimisht lojën e re Darksiders Genesis
Dalin informacione dhe screenshot-e të lojës më të re të serisë Darksiders Amazon ka bërë leak gabimisht lojën e re Darksiders që THQ Nordic po planifikonte të lançonte këto ditë. Kjo lojë e re quhet Darksiders Genesis, do të ketë…
12 minuta nga gameplay i Darksiders III
Darksiders III është konfirmuar këtë javë dhe tani IGN sapo ka publikuar pamjet e para të gameplay-it për Darksiders III. Darksiders III do dalë në 2018 për PlayStation 4, Xbox One dhe PC. Cili është mendimi juaj për lojën?