Tag: darksiders: genesis

Darksiders Genesis Review – Jo thjesht një kopje e Diablo
Titulli më i ri i serisë së Darksiders, Darksiders Genesis, është hapi i parë perfekt brenda një territori të ri. Edhe pse vendosja e kamerës nga lart të bën të mendosh se kjo lojë është e stilit të Diablo, është…
Darksiders Genesis vjen me 24 minuta gameplay
I lançuar si një parardhës për trilogjinë origjinale të Darksiders, Darksiders Genesis ka prezantuar potencialin e plotë të lojës në vetëm 24 minuta. Demoja e plotë për Darksiders Genesis u prezantua gjatë E3 2019 dhe na tregoi një action RPG…
Amazon zbulon gabimisht lojën e re Darksiders Genesis
Dalin informacione dhe screenshot-e të lojës më të re të serisë Darksiders Amazon ka bërë leak gabimisht lojën e re Darksiders që THQ Nordic po planifikonte të lançonte këto ditë. Kjo lojë e re quhet Darksiders Genesis, do të ketë…
Një lojë e re e Darksiders pritet të vijë në E3
Loja e re e Darksiders (ndoshta Darksiders 4), do të njoftohet në E3 2019 nga THQ Nordic. Është konfirmuar se ky i fundit do të njoftojë lojëra të reja këtë vit në E3, ndaj është e mundur që një prej…