fbpx
Krijuesit e Until Dawn njoftojnë The Dark Pictures Anthology
Supermassive Games, krijuesi i lojës Until Dawn, prezantoi The Dark Pictures Anthology një seri të re të lojërave horror. Loja e parë e Dark Pictures Anthology, titullohet Man of Medan dhe do të jetë në dispozicion për PC, PS4 dhe…