Tag: cyberpunk anime

Cyberpunk: Edgerunners zbulon një trailer të ri dhe se kur do të vijë
Gjatë vitit 2020, CD Projekt Red zbuloi se do të sillte një anime për lojën e saj Cyberpunk 2077. Dhe më në fund pas dy vitesh kemi një trailer dhe një datë se kur seria anime e kësaj loje do…