Tag: csgo skin

Ja pse lojtarët e CSGO si s1mple kanë skine kaq të shtrenjta
Lojtarët profesionistë të Counter-Strike: Global Offensive kanë skine të jashtëzakonshme gjatë turneve të mëdhenj, por nga i marrin ato saktësisht? Skins dhe loja kompetitive janë dy pjesë kryesore të kulturës CSGO. Lojtarët profesionistë ofrojnë shifra për t'u parë në komunitet…
5 faqet më të mira për skine CS:GO në 2021 | GUIDE
Një nga arsyet kryesore pas rritjes së CSGO si një titull kompetitiv esport ndër vite është rritja e vazhdueshme e ekonomisë së saj të skineve. Për ta thënë thjesht, shumë lojtarë zgjedhin të koleksionojnë skinet e armëve të të gjitha…
Këto janë skinet Dreams & Nightmares që do të vijnë në CS:GO
Këtë verë, Valve nisi një konkurs të madh artistik CS:GO duke u kërkuar fansave të krijojnë skine armësh të frymëzuara nga tema e Dreams and Nightmares, me dhjetë hyrjet fituese të vendosura për t'i fituar krijuesve të tyre një çmim…
Shikoni sa para keni shpenzuar në CSGO | GUIDE
Counter-Strike: Global Offensive ka disa nga skinet më të shtrenjta në lojë në zhanrin e FPS. Me kutitë dhe çelësat e shumtë në ofertë, është e lehtë të shpenzosh më shumë se sa pritej në CSGO. Për fat të mirë,…