Tag: csgo pro

Ja pse lojtarët e CSGO si s1mple kanë skine kaq të shtrenjta
Lojtarët profesionistë të Counter-Strike: Global Offensive kanë skine të jashtëzakonshme gjatë turneve të mëdhenj, por nga i marrin ato saktësisht? Skins dhe loja kompetitive janë dy pjesë kryesore të kulturës CSGO. Lojtarët profesionistë ofrojnë shifra për t'u parë në komunitet…
Kampioni i CSGO Zews shtrohet ne spital pas një ataku në zemër
Ish trajneri i Luminosity Gaming, SK Gaming, Team Liquid, MIBR dhe Evil Geniuses CS:GO u dërgua me urgjencë në spital pasi pësoi një atak në zemër. 34-vjeçari ka qenë mënjanë që kur u nda me EG në qershor 2021 dhe…
Profesionisti i CS:GO, s1mple dhuron $33,000 ushtrisë Ukrainase
Lojtari ukrainas i CS:GO Oleksandr “s1mple” Kostyliev postoi një story në Instagram sot duke informuar fansat e tij se ai kishte dhuruar një milion hryvnia ukrainase për ushtrinë ukrainase, që përkthehet në rreth 33,000 dollarë. 1 000 000 UAH donated…
Lojtarët më të mirë të vitit 2021 në CS:GO
Në vitin e fundit, fansat vëzhguan shumë momente mahnitëse në CS:GO. Nga humbjet befasuese te performancat dominuese, lojtarët pro i dhuruan skenës disa shfaqje mbresëlënëse. Ata bënë vazhdimisht paraqitje mahnitëse, dhe si rezultat, morën vendin e tyre në listën e…