Tag: csgo esports

Lojtari Pro i CSGO bën leak rrogat e s1mple, NiKo dhe më shumë
E keni pyetur ndonjëherë veten se sa e kanë rrogën lojtarët profesionistë të Counte-Strike: Global Offensive? Epo tashmë e kemi një përgjigje falë një leak nga lojtari profesionist i CS:GO, smooya. Në një stream të zhvilluar së fundmi, Owen “smooya”…
Bad News Eagles lidhet me një sponsor të ri
Bad News Eagles erdhi në skenë para disa muajsh duke debutuar fuqishëm në skenën e CS:GO dhe duke u kualifikuar në dy tournament të mëdha të eSports të CS:GO. Dhe tashmë BNE ka arritur të gjej një sponsor të ri.…
Lojtarët që kanë fitimet më të larta në CS:GO
CS:GO është një ndër lojërat e esports të cilat kanë fitimet më të mëdha dhe kjo do të thotë që edhe lojtarët profesionistë të kësaj loje kanë fitime të larta. Këta janë lojtarët e CS:GO të cilët kanë fitimet më…