Tag: cs: go

Një fans i CS:GO kombinon lojën klasike FPS me Fall Guys
Një mash-up midis CS:GO dhe Fall Guys është diçka që kurrë nuk e mendonim se do të realizohej Loja battle royale shumëngjyrëshe dhe jashtë të zakonshmes Fall Guys e Mediatonic dhe Counter-Strike: Global Offensive, loja konkurruese FPS e Valve, nuk…
Pezullohen për një vit shtatë lojtarë të CS: GO
ESIC tha se hetimet mbi pretendimet për trukime të ndeshjeve në MDL janë duke vazhduar Në vitin 1989, Major League Baseball, Pete Rose u dha një pezullim të përjetshëm nga sporti për bast në Reds Cincinnati ndërsa ai ishte menaxher…
Hartat si Dust 2, Mirage dhe Train të CS:GO janë duke ndryshuar
Dust 2, Train dhe Mirage kanë qenë pre e shumë ndryshimeve së fundmi, por Cache dhe Studio gjithashtu kanë parë disa rregullime të vogla Update-et në CS: GO për Dust 2, Mirage dhe Train kanë mbërritur. Së pari, harta e…
Një bug në CS:GO ju jep lojtarëve kontroll mbi smoke grenades
Që kur u lançua në gusht të 2012s, CS:GO ka qenë lidere në PC shooter. Loja e famshme e Valve ka kaluar shumë update dhe ndryshime për ti mbajtur gjërat interesante, por në të njejtën kohë edhe të balancuara. Gjithsesi…