Si mund të fitoni Cristiano Ronaldo (Chrono) falas në Free Fire?
Cristiano Ronaldo është personazhi më i ri në Free Fire, loja në të cilën mund ta gjeni me emrin e Chrono. E lançuar në datë 19 dhjetor 2020, aftësia e tij "Tuned Shield" krijon një fushë force që e parandalon…
Cristiano Ronaldo i bashkohet Garena Free Fire si një personazh
Lojtari portugez Cristiano Ronaldo është i famshmi i rradhës që i bashkohet lojës Garena Free Fire si një personazh që mund të luhet. Zhvilluesit e lojës mobile battle royale kanë zbuluar se ai do të jetë një figurë kyçe në…
Makina më e shtrenjtë në botë është blerë nga Cristiano Ronaldo
Legjenda e futbollit, Cristiano Ronaldo është i famshëm për koleksionin e tij të super-makinave, por blerja e tij e fundit mund të jetë më impresivja I freskët nga festimi i titullit të nëntë të Juventusit në Serie A me radhë,…
Cristiano Ronaldo hiqet nga coveri i FIFA 19 – GameON Weekly
Në këtë edicion të GameON Weekly flasim për: 5. Apex Legends kap 25 milion lojtarë 4. Publikohet traileri i ri i Aladdin dhe konfirmohet vazhdimi i Aquaman 3. Activision-Blizzard shkurton 8% të stafit të tij 2. DOTA 2 rikthehet në…
FIFA 19 largon Cristiano Ronaldo nga cover-i i lojës
EA Sports heq yllin e njohur nga imazhet zyrtare të lojës. Cristiano Ronaldo së shpejti nuk do të jetë më në cover-in e FIFA 19. Futbollisti, i cili po përballet me një çështje gjyqësore dhe akuza përdhunimi, do të hiqet…
EA distancohet nga Ronaldo pas akuzave për përdhunim
Akuzat e fundit të abuzimit seksual kundër Cristiano Ronaldos kanë alarmuar EA duke e rishikuar ngjarjen, pasi ky i fundit është në koprtinën e FIFA 19. Sipas The Guardian, policia e Las Vegas konfirmoi se rasti u rihap pas akuzave…