fbpx

Tag: creature in the well

Epic Games zbulon lojën falas për javën e ardhshme
Ofertat aktuale dhe të ardhshme të Epic Games Store për lojërat falas të javës paraqesin protagonistë robot në një mjedis futuristik. Epic Games Store është bërë tregu më i mirë për lojtarët që kërkojnë të provojnë tituj të rinj indie. Kjo jo vetëm falë…