Tag: crash bandicoot

Loja e re e Crash Bandicoot mund të jetë bërë leak
Kanë kaluar gati dy vjet që nga publikimi i Crash Bandicoot 4: It's About Time, por gjendja e lojës ka qenë në pikëpyetje. Vitin e kaluar, Activision njoftoi se zhvilluesi i Toys for Bob ishte bërë një studio mbështetëse për…
Bëhet leak një lojë e re Crash Bandicoot
Një lojë e re Crash Bandicoot është bërë leak dhe është një lojë që e kemi dëgjuar në thashethemet për ca kohë. Sipas leakut, një lojë e re Crash Bandicoot duhej të dilte këtë tetor, megjithatë, për një arsye të…
Ja se kur do të vijë Crash Bandicoot në mobile
Do të ofrojë me qindra orë gameplay. Activision ka në plan të sjellë Crash Bandicot në paisjet mobile. Informacione të reja kanë dalë në dritë për aventurën e re në iPhone dhe Android. Po flasim për Crash Bandicot: On the…
Traileri i parë i Crash Bandicoot 4 ka dalë dhe është mjaft nostalgjik
Duke i qëndruar besnik premtimit të saj, Activision ka zbuluar plotësisht Crash Bandicoot 4: It's About Time. Në fakt, prezantimi i rregullt ishte më i mirë se leaks, pasi më në fund pamë lojën në aksion në Geoff Keighley's Summer…
Thashethemet sugjerojnë se ka një lojë për PS5 Crash Bandicoot në zhvillim
Ka kaluar kohë që kur ne kemi parë një lojë të Crash Bandicoot në lëshim. Pas suksesit të N.Sane Trilogy, fansat duan një shtesë të re për ekskluzivitetin. Sipas thashethemeve, kjo lojë e re Crash Bandicoot do të jetë një…
Zbulohen lojërat e PS Plus për shkurt 2020 në PlayStation 4
3 lojëra, por jo Crash Bandicoot çuditërisht Lojërat e shkurtit 2020 për PS Plus janë zbuluar. Si zakonisht, të abonuarit do të marrin dy lojëra falas për PlayStation 4, por këtë rradhë falas do të jetë gjithashtu edhe Firewall Zero…
Një lojë e re Crash Bandicoot mund të vijë së shpejti
Çfarë nostalgjie! Ka kohë që qarkullojnë zëra se një lojë e re Crash Bandicoot është afër dhe duket se ato vetëm po shtohen. Disa influencers në mediat sociale kanë marrë merch me Crash Bandicoot papritur dhe kjo lëvizje përputhet me…
Niveli i ri i Crash Bandicoot HD
Siç e dimë Vicarious Visions është duke rikrijuar serinë e Crash Bandicoot në HD mbas 20 vitesh. Kanali zyrtar i Crash Bandicoot në YouTube ka postuar një video të nivelit “Sewers” i cili ështe rinovuar dhe përmirësuar. Ky nivel është…