fbpx

Tag: counter stike global offensive

Një fans i CS:GO kombinon lojën klasike FPS me Fall Guys
Një mash-up midis CS:GO dhe Fall Guys është diçka që kurrë nuk e mendonim se do të realizohej Loja battle royale shumëngjyrëshe dhe jashtë të zakonshmes Fall Guys e Mediatonic dhe Counter-Strike: Global Offensive, loja konkurruese FPS e Valve, nuk…
Shroud zbulon si të jesh i suksesshëm në Twitch
Ylli i Twitch-it, Michael "Shroud" Grzesiek ndan me fansat që janë të rinj në streaming këshilla se si të bëjnë një kanal të suksesshëm. Streaming është diçka që është në rritje me kalimin e kohës. Website të tillë si Twitch,…
Çfarë ndodhi gjatë javës së pestë së Gjirafa50 Masters League?
Një javë tjetër kaloi e cila gjithashtu i solli fundin javës së pestë së Gjirafa50 Masters League e cila është liga më e madhe e CS:GO momentalisht në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni. Kjo javë solli shumë përballje plot emocione dhe…
Kjo është gjithçka që ka sjellë update-i i fundit i CS:GO
Ndryshimet në Mutiny, Cache dhe Swamp mund t’i çoj këto harta në Active Duty Pool Një patch i ri në CS:GO ka ardhur bashkë me shumë ndryshime në Cache, Munity, Swamp dhe rregullime të ndryshëm të bugs. Munity dhe Swamp…
Update i ri në CS:GO sjell një Case të ri dhe më shumë
Update i ri sjell Case me 17 skins për armë të ndryshme bashkë me shumë fix për bugs Pas Prisma 2 Case, Valve na prezanton me case e ri të quajtur Fracture Case bashkë me 17 skins të krijuara nga…
T1 firmos me ish-lojtarin e CS:GO Brax si lojtari i parë i Valorant
Skena kompetitive e Valorant duket se po krijohet Organizata koreane T1 ka nisur skenën kompetitive të Valorant duke firomosur me lojtarin e parë për shooter-in e Riot. Ish-lojtari profesionist i CS:GO Brax (i njohur gjithashtu edhe si Swag) është bashkuar…