fbpx
Një klip i fshehur i Cortana zbulohet në trailer-in e Halo Infinite
Mesa duket trailer-i i E3 2019 për Halo Infinite përmban një kod QR që të çon në një klip audioje të Cortana. Kjo u zbulua nga një përdorues i Twitter. Si duket traileri që Microsoft dhe 343 Industries postuan përpara…
Update-i i ri i Xbox One heq Cortana nga konsola
Një update i ri i Xbox One ka ardhur këtë javë për disa përdorues me ndryshime për komandën e zërit të konsolës dhe ekranit. Dashboard-i do të ndryshojë me një dizenjim të ri që do të ketë disa butona që…