Tag: corinna kopf

Corinna Kopf tregon sa para bën nga OnlyFans
Corinna Kopf fitonte mbi 100,000 dollarë në muaj vetëm përmes Instagramit. Sidoqoftë, ajo ka qenë më e drejtpërdrejt që prej hapjes së OnlyFans të saj më pak se një javë më parë, duke i dhënë David Dobrik numrin marramendës. Corinna…
David Dobrik thuhet se mendon të rikthehet në YouTube
David Dobrik thuhet se tashmë po planifikon një kthim në YouTube gjatë fillimit të vitit 2022, sipas një personi të njohur, me vlogger të gjithë të vendosur për të xhiruar udhëtimin në Hawaii me ekuipazhin e tij në përgatitje të…
Corinna Kopf heq dorë nga Twitch për Facebook Gaming
Facebook Gaming ka shtuar edhe një yll tjetër nga Twitch në radhët e tyre. YouTuber dhe Streamer Corinna Kopf zbuloi lajmin e madh në Twitter, duke shpjeguar se ajo është "super e lumtur" që do të transmetojë ekskluzivisht në Facebook…