Tag: Consoles

Lufta mes Xbox dhe PlayStation ka mbaruar mesa duket
Vendosni controller-ët tuaj, sepse lufta midis konsolave përfundimisht kanë mbaruar. Të them të drejtën, shumica e njerëzve mbi moshën dhjetë vjeç ndaluan të diskutojnë se cila kompani e lojërave video ishte më e mirë vite më parë, por Xbox na…
Among Us po vjen në PlayStation me skin-et Ratchet & Clank
Innersloth njoftoi gjatë edicionit të Prillit të Sony PlayStation State of Play se Among Us do të vijë në platformë më vonë këtë vit. Në krye të lojës së fashme me shumë lojtarë në PlayStation 4 dhe 5, ajo do…