Tag: Competitive Operations

Pro i eSports pezullohet pas investigimit për akuza të dhunës seksuale
Jay 'Sinatraa' Won, deri para disa muajsh, thjesht njihej si një lojtar tepër i talentuar (dhe goxha toksik) i FPS. Pasi dominoi skenën e Overwatch, ai u largua për të marrë Ripps FPS Valorant të ri ku bëri përshtypje të…