Tag: codm

Kur nis sezoni i dytë në Call of Duty Mobile dhe çfarë do të sjellë
Call of Duty Mobile solli së fundmi Season 1 në një formë “reset” bashkë me shumë gjëra të reja. Kjo gjë ka bërë që shumë lojtarë të kërkojnë se kur do të mbarojë ky sezon dhe se kur do të…
Si të merrni QXR SMG në Call of Duty: Mobile
Ju mund ta merrni armën e re të Call of Duty: Mobile falas Sezoni i 13-të i Call of Duty: Mobile filloi gjatë kësaj jave dhe bashkë me të erdhën rank series, harta të reja, battle pass dhe dy armë…
Call of Duty: Warzone do të vijë në mobile
Activision planifikon të sjell në mobile Call of Duty: Warzone Mesa duket battle royale më i suksesshëm i Activison, Call of Duty: Warzone pritet të vijë së shpejti në mobile. Kjo gjë u zbulua nga disa njoftime për punë nga…
Si të luani Call Of Duty Mobile në PC tuaj
Call Of Duty Mobile mund ta luani edhe në PC tuaj. Jo të gjithë e kanë një smartphone ne të cilin mund luani Call Of Duty Mobile pasi eshte një prej lojërave mobile e cila kërkon një pajisje me parametra…