Tag: Code

Cliffhanger i Naruto krijon një ribashkim të papritur
Një cliffhnger i  Naruto ka krijuar një ribashkim tronditës që mund të ndryshojë gjithçka që menduam se dimë për pjesë të caktuara të historisë që rrethojnë Organizatën misterioze Kara. Kapitulli i ri i mangës Boruto: Naruto Next Generations sheh kampet…
Boruto ngacmon planin e Amado për Kawaki
Boruto: Naruto Next Generations ka dhënë rezultatet e planit të vërtetë të Amado për Kawaki dhe fuqitë e tij të Karma me kapitullin më të ri të serialit! Manga tani është në mes të një lufte intensive kundër Code, dhe…
Naruto zbulon planin e Momoshiki për Boruton
Ndërsa Organizata Kara njihet si kërcënimin më të madh për fshatin e Hidden Leaf në vitet e fundit, Momoshiki ka mbetur në hije duke pritur kohën e tij për të goditur brenda trupit të djalit të Hokages së Shtatë, Boruto.…
Boruto tregon një Karmë të njohur në cliffhanger të ri
Energjia misterioze e njohur si Karma ka luajtur një rol të madh në serialin e Masashi Kishimoto, me fuqinë që përdoret nga Organizata Kara për të ndihmuar në arritjen e qëllimeve të ninjave të huaj të njohur si Otsutsuki. Në…
Naruto zbulon një lloj të rrezikshëm Rasengan
Naruto ka prezantuar një lloj të ri vdekjeprurës të Rasengan, në kapitullin e fundit të mangës së Boruto. Historia e Boruto: Naruto Next Generations ka qenë e gjitha rreth evoluimit të personazheve të sagës Naruto ndërsa bëhen të rritur dhe…
Fundi i episodit të fundit shfaq ndodhitë në jetën e Borutos
*SPOILER ALERT* Boruto Uzumaki po bën çmos për të provuar se sa i fuqishëm është bërë. Siç mund ta imagjinoni, ka shumë fansa që thjesht e shohin ninjan si djalin e Narutos, por ai ka ecur shumë që nga prezantimi…
Naruto zbulon kontrollin e Borutos mbi fuqinë Karma
Boruto: Naruto Next Generations ka zbuluar nivelin e ri të kontrollit të Boruto Uzumaki të Karma në kapitullin më të ri të serialit! Tani që manga ka nisur luftën të arc të saj të ardhshëm të madh pas luftës me…
Boruto sjell një transformim të madh të Naruto
Beteja kundër kreut të Organizatës Kara, Jigen, i la me një dëm të madh ninjat më të fortë të Konohas, me viktimën më të madhe të luftës që ishte Nine-Tailed Fox, e cila vdiq si rezultat i përdorimit të transformimit…
Fansat e Narutos po e quajnë Boruton anime të vitit
Boruto: Naruto Next Generations ka pasur sigurisht një vit të madh, me betejën kundër Organizatës Kara që përfundoi me Jigen dhe Nine-Tailed Fox si rezultat, po bëjnë që fansat e fshati i Hidden Leafs të shpallet anime të vitit. Me…
Naruto Cliffhanger zbulon formën Otsutsuki të Borutos
Boruto: Naruto Next Generations ringjallën çuditërisht formën Otsutsuki të Boruto Uzumaki me cliffhanger nga kapitulli më i ri i serisë manga! Manga i ka shpenzuar muajt e fundit të kapitujve jo vetëm duke eksploruar pasojat emocionale të luftës kundër Isshiki…