Tag: Cocomelon

PewDiePie i bën thirrje 6ix9ine në diss track kundër Cocomelon
PewDiePie i çoi diss tracks në nivelin tjetër, duke postuar këngën e tij të re 'Coco' kundër Cocomelon. Aty ai bëri shaka edhe se si rapper-i 6ix9ine është spiun. Kënga në fjalë sigurisht që është komike dhe parodike. 31-vjeçari e…
PewDiePie habitet me këtë kanal YouTube-i që mund t’ja kalojë atij dhe T-Series
Një kërcënim i ri në horizont? Felix 'PewDiePie' Kjellberg u shokua kur mësoi për një kanal të ri në YouTbe që ishte duke fituar subscribers në ritme të shpejta. Suedezi i bëri thirrje me shaka T-Series që të bashkonin forcat…