Zbulohen datat e Clash of Clans World Championship Finals 2020
Do të luhet online. 2020 Clash of Clans World Championship Finals do të luhet online. Kjo është njoftuar sot nga ESL. Tetë ekipe nga anë e mbanë botës do të konkurojnë nga datat 27-29 nëntor për të kurorëzuar kampionët e botës dhe…
Kualifikueset e Clash of Clans World Championship shtyhen
Tre prej kualifikuesve live do të mbahen online për shkak të coronavirus Datat për kampionatin $1 milionësh Clash of Clans World Championship 2020 janë ndryshuar për shkak të pandemisë së COVID-19. Datat për kampionatin botëror përfshinin gjashtë kualifikuese gjatë vitit.…