Tag: cities: skylines

Ju mund të luani Stellaris, Cities: Skylines dhe Surviving Mars falas këtë fundjavë
Paradox ka një shitje në Steam këtë fundjavë për të festuar konventën dixhitale të botuesit PDXCon Remixed. Si pjesë e shitjes, ju mund të luani Stellaris, Cities: Skylines dhe Surviving Mars falas për tërë fundjavën dhe më pas t'i merrni…
Këto janë lojërat falas të PS Plus për muajin maj
Dy stile shumë të ndryshme jetese do të konkurojnë për vëmendjen tuaj muajin e ardhshëm në lojërat që do të vijnë falas me PlayStation Plus. Sfidojeni veten tuaj që të dizenjoni një metropol në Cities: Skyline dhe nëse doni një…
Cities: Skylines është falas në Steam gjatë fundjavës
Periudha koeçidon me ardhjen e Sunset Harbor expansion. Duke qenë se të gjithë po rrimë në shtëpi këto kohë, kjo është një kohë e mirë për të provuar Cities: Skylines. Loja është falas për tu provuar në Steam për ditët…
Cities: Skylines do të marrë një lojë tavoline co-op në Tetor
Zhvilluesi Paradox Interactive njoftoi se do të lançonte një seri lojërash tavoline, të bazuara në disa prej lojërave të tyre më të mëdha dhe më të pëlqyera, në PDXCon vitin e shkuar. Cities: Skylines së shpejti do të jetë një…