Tag: ciri

Shfaqet traileri zyrtar i sezonit 2 të “The Witcher”
Traileri zyrtar për sezonin e dytë të The Witcher të Netflix është publikuar dhe është i mrekullueshëm. Kanë kaluar dy vjet që kur Geralt dhe Ciri më në fund gjetën njëri-tjetrin pas grindjeve të udhëtimeve të tyre të ndara nëpër…
Sezoni 2 i The Witcher thuhet se do të bëjë zbulim të madh të personazheve
Publikimi i sezonit 2 të The Witcher në Netflix po afrohet dhe 17 dhjetori do të mbërrijë përpara se ta kuptoni. Dihet se sezoni i ri do të ketë Kaer Morhen, shtëpia e shkollës së magjistarëve të Wolf, dhe stërvitjen…
Henry Cavill po fiton shuma të mëdha parash nga “The Witcher”
Ndoshta nuk do të habiteni kur të mësoni se aktori i suksesshëm Henry Cavill paguhet shumë para nga Netflix për të luajtur Geralt Of Rivia në The Witcher. Por a keni menduar ndonjëherë sa saktësisht? Ndoshta jeni person që nuk…
Kjo cosplayer është fiks si Yennefer nga The Witcher në Netflix
Edhe pse Witcher tashmë ka përfunduar xhirimet, Anya Chalotra mund të ketë gjetur stund-duble e saj të përsosur Yennefer vetëm disa javë më vonë. The Witcher i Netflix bëri një punë të shkëlqyeshme si një adaptim i rrallë i video…
Drejtorja e The Witcher flet për transformimin e Ciri në Season 2
Season 2 do të sjellë Cirin që njohim të gjithë. The Witcher është në një pikë shumë interesante tani që është në prag të sezonit të dytë. Tashmë që të tre linjat e personazheve janë kryqëzuar me njëra-tjetrën, fansat kanë…
Loja e ardhshme e The Witcher do të fokusohet te Ciri
Siç e dimë, CD Projekt RED ka si qëllim të rikthehet në seritë e The Witcher pasi të mbarojë punën me Cyberpunk 2077, me shumë mundësi The Witcher 4. Historia e Ciri është diçka që shumë fansa do të donin…