Tag: Chunin

Naruto zbulon forcën e vërtetë Sarada
SPOILER ALERT Sarada Uchiha ka qenë një nga anëtarët më të fuqishëm dhe me ndikim të Team 7, me betejën e fundit kundër Organizatës Kara që e vendosi atë në krye të kuartetit të saj të sapoformuar ndërsa ata u…
Boruto vendos Shinki kundër Kawaki
SPOILER ALERT Boruto: Naruto Next Generations ka krijuar skenën për një përballje të ardhshme midis Shinki dhe Kawaki me episodin më të ri të serialit! Anime aktualisht po tregon historinë origjinale që eksploron pasojat e luftës kundër Isshiki Otsutsuki dhe…