Riot mund të sjelli bans nga Valorant dhe në lojërat e tjera
Ban-i në Valorant mesa duket mund të vlejë edhe në League of Legends Valorant padyshim që i ka sulmuar cheaters dhe hackers që prej fillimit me sistemin e tyre anti-cheat, Vanguard. Riot Games deklaroi se kishte bërë ban thuajse 9,000…
Cheaters në Warzone tani po përdorin god mode
Call of Duty: Warzone është përplasur me cheaters që nga java e parë e lançimit dhe për fat të keq, situata sapo është përkeqësuar shumë. Duke marrë parasysh Reddit më herët sot, një lojtar ndau pamjet se si skuadra e…