Tag: charli d’amelio

TikTokers më në fund mund të marrin donacione nga fansat
TikTok po u jep krijuesve të tij edhe më shumë mënyra për të fituar para nga videot e tyre pasi fansat tani mund të japin këshilla direkt për profilet e tyre të preferuara. Sidoqoftë, opsioni nuk është i disponueshëm për…
Ky është trendi më i fundit viral në TikTok
Një përdorues i quajtur 'Asterhetic Time Warper' i cili pretendon të jetë një 'udhëtar në kohë' nga viti 2714 po bëhet viral në TikTok për videot e tij që pretendojnë të parashikojnë ngjarjet e ardhshme, por natyrisht, shumë nuk besojnë…
Cila është llogaria sekrete e Charli D’Amelio në TikTok?
Llogaria sekrete e Charli D’Amelio në TikTok vazhdon të shfaqet, duke arritur mbi 11 milion ndjekës pavarësisht se Charli vetë nuk e reklamon atë askund. Kur fansat filluan të zbulojnë për herë të parë llogarinë sekrete të Charli, ajo arriti…
Khaby Lame mund të kalojë Charli D’Amelio dhe të bëhet tiktoker më i ndjekur
Komediani TikToker Khaby Lame duket se do të kapërcejë Charli D’Amelio dhe të bëhet llogaria më e ndjekur e në TikTok ndërsa ai ngrihet në radhët e tij me një shpejtësi të pabesueshme. Që kur ajo filloi të ngarkonte video…
20 llogaritë më të ndjekura në TikTok
TikTok është një platformë perfekte për të lejuar videot të bëhen virale, duke arritur miliona përdorues në internet, por kë duhet të ndiqni në kët5 aplikacion? Le të hedhim një vështrim në 20 llogaritë kryesore të TikTok në korrik 2021.…
Yjet e TikTok do të sjellin kukulla në platformë
Charli & Dixie D’Amelio kanë bashkë-zhvilluar një shfaqje të re vizatimore në mediat sociale bazuar në arushin e preferuar të Dixie dhe mikun e tij pinguin, dhe është aq i çmendur sa tingëllon. Dyshja përshkruhen si "vëllezërit që familja D'Amelio…
Charli dhe Dixie D’Amelio lançojnë brand-in e tyre “Social Tourist”
Charli dhe Dixie D’Amelio falë partneritetit të tyre me Hollister, një markë për adoleshentë dhe të rinj, kanë lançuar linjën e tyre të veshjeve të quajtur ‘Social Tourist’. Motrat D’Amelio kanë arritur t’i bëjnë të gjitha. Ato filluan si të…
A janë Charli D’Amelio dhe Chase Hudson të lidhur?
Yjet e TikTok Charli D’Amelio dhe Chase Hudson u ndanë në mënyrë famëkeqe në vitin 2020, por videoja e tyre e fundit muzikore ka disa fansa të pyesin nëse nuk po takohen fshehurazi përsëri. Charli dhe Chase janë si dy…
TikTok-er Elie Zeiler i përgjigjet krahasimeve me Charli D’Amelio dhe Addison Rae
TikToker-ja e famshme Ellie Zeiler transmetoi një mesazh për një numër komentuesish që vazhdonin të bënin krahasime midis saj, Charli D’Amelio dhe Addison Rae. Pavarësisht se llogaritë e saj në TikTok, Instagram dhe YouTube kanë një numër të madh ndjekësish,…
20 emrat më të njohur në TikTok me fitimet më të mëdha
Aplikacioni TikTok po bëhet gjithnjë dhe më i përdorur në vitet e fundit dhe, si rezultat, disa nga përdoruesit më të njohur po fitojnë miliona. Influencers si Charli dhe Dixie D’Amelio, Addison Rae dhe Noah Beck janë bërë personazhe të…