Tag: chadwick boseman

Marvel sjell trailer për performancën e fundit të Chadwick Boseman në MCU
Chadwick Boseman ishte një hero për shumë njerëz. Aktori që portretizoi T'Challa në Black Panther dhe më gjerë në Marvel Cinematic Universe ishte një frymëzim për adhuruesit e librave komikë në të gjithë botën. Mjerisht, ai ndërroi jetë në vitin…
Filmi i rradhës i Black Panther do ta bëjë Chadwick Boseman krenar
Black Panther: Wakanda Forever thuhet se është në fillimet e prodhimit. Filmi, i cili vijon monumentin e suksesshëm Black Panther, do të kthejë Universin Marvel në vendin e trilluar Afrikan të Wakanda. Por këtë herë, Mbreti T'Challa nuk do të…
SAG Awards 2021: Viola Davis dhe Chadwick Boseman shkruajnë historinë
Duke prezantuar shfaqjet kryesore në televizion dhe filma,edicioni i të djelës i çmimeve SAG ishte një program i lavdishëm i shkurtër i përmbledhur në vetëm një orë. Sidoqoftë, ky sezon paraqiti prezantimin e parë ndonjëherë të çmimeve SAG për njerëzit…
Chadwick Boseman ka një homazh prekës në Spider-Man: Miles Morales
Pasi të mposhtni lojën, e cila do t'ju marrë rreth 8-10 orë, titrat e fundit të lojës do të dalin. Homazhi lexon: "Në kujtimin e dashur për një mbret fisnik, Chadwick Boseman. Nderi, forca dhe dhembshuria e tij do të…
Ky është roli i fundit ku do të shohim Chadwick Boseman pas vdekjes së tij
Ka kaluar mbi një muaj që nga ndarja e papritur nga jeta e Chadwick Boseman, i cili do të jetë gjithmonë në kujtimet e botës si Black Panther i Marvel. Gjithsesi, duket se do të kemi fatin ta shohim edhe…
Fortnite tani ka një monument Black Panther
Ndërsa crossover i Fortnite dhe Marvel vazhdon, një homazh masiv për Black Panther sapo është shfaqur në lojë, megjithëse Epic thotë se koha është thjesht koinçidenciale Ju do të gjeni një statujë të re masive Black Panther në Panther's Prowl…