Tag: Cayo Perico Heist

Update-i javor i GTA Online ofron më shumë loot për Cayo Perico heist
Çdo të enjte GTA Online merr një set bonusesh për t'i bërë gjërat interesante. Në një javë mënyra më e mirë për të bërë para mund të jetë përmes garave dhe në një javë tjetër mund të jetë përmes cargo…
Cayo Perico Heist solli fitimet më të larta dixhitale për GTA Online
Të thuash që GTA është e suksesshme është pak. Vite pas lançimit të GTA 5, loja vazhdon të tërheqë numbra mbreslënës lojtarësh. Një raportim i bërë së fundmi na ka sjellë disa shifra më ekzakte. Si duket DLC e fundit…
Tashmë keni mundësinë të merrni $1 milionë në GTA Online
Prime Gaming po jep deri në 1 milion dollarë dollarë në GTA Online për të festuar Cayo Perico Heist Pasi të kërkoni shpërblimin tuaj, do t'ju paguhen 200,000 dollarë në lojë në të njëjtën kohë për regjistrimin në çdo javë;…
Spekulimet për GTA 6 Vice City rriten pas kësaj easter egg në Cayo Perico
Lojtarët e GTA Online kanë zbuluar një easter egg të re në Vice City pas update-it të Cayo Perico. Kjo i ka drejtuar shumë njerëz të spekulojnë se kjo është një shenjë që GTA 6 do të vijë së shpejti.…
Çfarë mendojnë lojtarët e GTA Online për Cayo Perico Heist
Update-i i GTA Online Cayo Perico Heist erdhi para pak ditësh në lojë dhe lojtarët kanë qenë boll të zënë duke luajtur atë që Rockstar e ka klasifikuar si: "update-i më i madh ndonjëherë". Le të shohim se çfarë mendimi…
Si të merrni falas Go-Kart nga Cayo Perico update në GTA Online
Cayo Perico heist ka ardhur në GTA Online, bashkë me një automjet falas, që të gjithë mund ta marrin: Dinka Veto Classic GTA Online go-kart. Në një postim zyrtar në blogun e tij, Rockstar tha: "Falë komunitetit të GTA Online,…
Dr. Dre është tashmë në GTA Online?!
Legjenda e muzikës, Dr. Dre ka habitur lojtarët e Grand Theft Auto pasi ai ka bërë një paraqitje të befasishme në Cayo Perico Heist të ri për GTA Online Përditësimi i fundit i lojës u prezantua pak orë më parë,…
Update i GTA Online, Cayo Perico Heist është live tani
Tani mund të provoni heist-in e ri të GTA Online, Cayo Perico Heist nëse jeni duke kërkuar pak argëtim në diell gjatë këtyre kohërave të ftohta.  Shtesa e madhe e re është një heist që të dërgon në një ishull…
GTA Online Cayo Perico heist: 5 gjëra që dimë
Cayo Perico heist do të lançohet në 15 dhjetor dhe është ndryshe nga çdo update i GTA Online që kemi parë më parë. Ja pesë gjëra që dimë për të deri më tani: GTA V CAYO PERICO MUND TË BËHET…
Update i GTA Online sjell 3 stacione të reja radioje & 250 këngë
Kur Heist i ri i GTA Online të fillojë të martën e ardhshme, ai do të shoqërohet nga tre radio stacione të reja Duke njoftuar tre stacionet e reja më herët sot, Rockstar zbuloi se Still Slipping Los Santos, Kult…