Tag: Catalyst

Skini i ri i Catalyst falas në Apex Legends
Personazhja e re e sezonit 15 të Apex Legends, Catalyst është një magjistare goth, por skini i ri Prime e mbështjell atë me një ndjenjë të qetë vjeshte. Respawn entertainment ofron shpërblime falas dhe të rralla për abonentët e Prime…
Apex Legends nxjerr trailerin e sezonit 15 me personazhin e ri
Sezoni i 15-të i Apex Legends, Eclipse, është afër, dhe ritmi i zakonshëm promocional ka filluar përpara mbërritjes së tij më 1 nëntor, këtë herë duke sjellë një traileri të ri kinematografik që jep një vështrim të parë në aftësitë…
Heroi i ri i Apex Legends do të quhet Catalyst
Legjenda e radhës që i bashkohet kastit të Apex Legends është Catalyst, një terraformues dhe magjistar mbrojtës me "kontroll të jashtëzakonshëm, pothuajse magjik mbi ferrofluid", njoftoi të hënën zhvilluesi Respawn Entertainment.  Ajo do t'i bashkohet lojës në nëntor së bashku…