Tag: career mode

FIFA 22 Review
Për vite me radhë, një nga kritikat e vazhdueshme ndaj ekskluzivitetit të FIFA-s është se shpesh mund të duket sikur asgjë nuk ndryshon nga viti në vit. Sidomos për një lojë që synon të imitojë një sport si futbolli. Fatmirësisht,…
Lojtarët e rinj më të mirë në FIFA 22 për Career Mode
Në career mode FIFA 22, të kesh perspektiva të mira rinore është po aq e rëndësishme sa të kesh lojtarë yje, por është e vështirë të dish se cilët nga ata ia vlen të marrësh. Këtu keni një listë të…
Krijoni klubin tuaj në FIFA 22 Career Mode
Pas kërkesave të shumta të fansave, më në fund FIFA 22 do t’iu lejojë lojtarëve të saj që të krijojnë ekipin e tyre bashkë me kits, stadiume dhe built roster të personalizuar sipas dëshirës së tyre. Ekipet e krijuara nga…
FIFA 22 zbulon trailerin e parë të lojës
Teksa njerëzit janë akoma duke folur për finalet e UEFA Euro 2020 dhe COPA America, Electronic Arts ka vendosur të zbulojë trailer e parë të FIFA 22. Trailer i FIFA 22 ka si fokus kryesor të tregojë teknologjinë e re…
Lojtarët e rinj më të mirë | FIFA 21 Career Mode
Në FIFA 21 Career Mode, mund të jetë e vështirë të dihet se cilët lojtarë të rinj ia vlen të merren për klubin tuaj. Në planin afatgjatë, ata mund t'ju kursejnë shumë para dhe nëse kanë potencial të mjaftueshëm, ato…
DiRT 5 Review
Tre vjet më parë, DiRT 4 u lançua si një simulator racing. Duket se Codemasters hartuan një plan tjetër për serinë e tyre të lojërave pas DiRT 4, pasi DiRT Rally 2.0 i vitit 2019 shpejt zuri vendin e parë…
FIFA 21 Review
Në botën reale, stadiumet e Premier League nuk kanë tifozë falë pandemisë momentale. Në FIFA 21, të njëjtat stadiume janë të mbushura plot, të mbushura me të njëjtat turma të animuara, të shëmtuara, që janë bërë pjesë e FIFA për…
Career mode e FIFA 21 sjell disa veçori të reja të shkëlqyera
FIFA 21 në të vërtetë po merr disa veçori të reja në Career Mode Zhvillimi i lojtarëve është ajo që EA po e quan mënyrën e saj të re, më të mirë, për... epo, zhvillimin e lojtarëve me kalimin e…
EA SPORTS shton icons të FIFA 20 në kick off & career mode
Ikonat e FIFA Ultimate Team tashmë mund t'i luani në kick off dhe career mode, duke përfshirë yje legjendarë si Pelé, Zinedine Zidane, Ruud Gullit, Ronaldo, dhe më shumë EA konfirmoi përmes Twitter se ata po shtonin legjendat ikonike në…
Career mode e Dirt 5 mbart mbi 130 evente
Dirt 5 dukej fantastike kur bëri zbulimin e saj të parë në muajin maj, duke treguar si do të dukeshin pamjet në gjeneratën e ardhshme dhe gjithashtu duke shpalosur një soundtrack shumë fiksues. Tani zhvilluesi Codemasters ka dhënë detaje të…