Tag: captain marvel

‘Ms. Marvel’ do të ketë një premierë më 8 qershor në Disney+
Ms. Marvel, një nga disa shfaqjet të Marvel Cinematic Universe që vjen në Disney+ këtë vit, do të shfaqet premierë më 8 qershor. Disney zbuloi gjithashtu një trailer për serialin. Ai përqendrohet rreth Kamala Khan, një pakistanez-amerikan, idhulli i të…
Loja e re mobile e Marvel duket super
Lojërat mobile marrin një emër të keq për humbjen e kohës, që ofrojnë vetëm lojëra të përsëritura. Future Revolution i Marvel me shpresë do të shmangë ato tendenca pasi duket si një lloj crossover epik i Marvel që adhuruesit t’i…
Captain Marvel 2 në punë e sipër me një ekip të ri krijues
Carol Danvers do të rikthehet zyrtarisht për një tjetër film solo, por regjizorët dhe shkrimtarët Anna Boden dhe Ryan Fleck jo. Përkundrazi, Megan McDonnell, një shkrimtar i serialit të ardhshëm në Disney Plus, Wanda Vision, do të hartojë skenarin. Boden…
Filmat e Marvel që duhet se sbën ti shihni para Avengers: Endgame
Avengers: Endgame është padyshim një nga filmat më të mëdhenj të këtij viti. Nëse keni vendosur të shikoni disa filma të Marvel Cinematic Universe që do iu ndihmojnë të bëni më mirë lidhjen mes ngjarieve që do të ndodhin do…
Ndiqni All The Stars në Cineplexx dhe Captain Marvel këtë javë në QTU
Heronjtë tuaj të preferuar rikthehen këtë javë në Cineplexx QTU Të gjithë e dimë se 2019 do të jetë madhështore për Marvel. Filmi i parë që nis traditën për këtë vit do të jetë pikërisht historia e personazhit Carol Danvers…
Shikoni trailerin e ri nga Super Bowl për Avengers: Endgame
Edhe dy muaj pritje... Super Bowl këtë vit solli edhe një trailer të ri për një nga filmat më të anticipuara të vitit. Po i referohemi pikërisht Avengers: Endgame. Më në fund mund të mësojmë pak më shumë rreth heronjve…
Traileri i ri i Captain Marvel tregon skena të reja nga filmi
Captain Marvel duket çdo ditë e më premtues Filmi i ri i Captain Marvel me protagoniste Brie Larson do të vijë në kinema në mars. Tani ai ka edhe një "special look" trailer, ku mund të shohim disa skena të…
Brie Larson, shpëtimtarja e Avengers në trailer-in e ri të Captain Marvel
“Dëshironi të dini se çfarë jeni në të vërtetë?” Kjo është një pyetje e paraqitur për Carol Danvers (Brie Larson) në trailer-in e dytë të Captain Marvel. Dhe kjo është një pyetje të cilën fansat e Marvel i kanë bërë…
Shihni dhe shijoni trailer-in e parë madhështor të Captain Marvel
Ju prezantojmë me Carol Danvers në trailer-in e Captain Marvel. Trailer-i i parë për filmin e ardhshëm të Universit Marvel është këtu. Pamjet e para të Captain Marvel sapo mbërritën në zyrat e GameON Albania dhe mund të themi që…