Si të merrni QXR SMG në Call of Duty: Mobile
Ju mund ta merrni armën e re të Call of Duty: Mobile falas Sezoni i 13-të i Call of Duty: Mobile filloi gjatë kësaj jave dhe bashkë me të erdhën rank series, harta të reja, battle pass dhe dy armë…
Zbulohet vendndodhja e re e Call of Duty: Mobile Season 13
Activision postoi një foto në rrjetet e mediave sociale të Call of Duty: Mobile, e cila përmbante një hartë skish në majë të një kodre të rrethuar nga male të larta. Megjithëse Activision nuk ka zbuluar se çfarë është teaser-i,…