Combat Knife është arma që ju duhet në Black Ops Cold War: Zombies
Thika është arma me e mirë për të rezistuar sa më gjatë në Cold War Zombies Modaliteti i zombies në Call of Duty: Black Ops Cold War quhet Die Maschine, dhe ndërsa është një "kapitull krejtësisht i ri", disa gjëra…
Modalitete të reja Zombies vijnë në COD: Black Ops Cold War
Content-i e ri është tashmë në proces Nuketown po kthehet me një variant të ri të vitit 1984 në sezonin një të Call of Duty: Black Ops Cold War, njoftoi Activision. Harta e preferuar e të gjitha kohërave e CoD,…
COD: Black Ops Cold War Zombies shton një Perk të ri kaotik
Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies është duke shtuar një Perk të ri që do të forcojë elemental chaos Në një postim të ri në blogun e tij zyrtar, zhvilluesi Treyarch zbuloi gjashtë perks fillestare që do të…
Black Ops Cold War tashmë ka vendosur rekord të ri
Call of Duty falenderon fansat dhe lojtarët që kanë luajtur Open Beta Ekskluziviteti Call of Duty nuk po tregon shenja ngadalësimi pasi Black Ops Cold War Beta e Treyarch e fundit kaloi parashikimet dhe shkatërroi rekordet. Që nga lëshimi i…
Këto janë 4 këshilla se si ju të mbijetoni Warzone Zombie Royale LTM
Eventi Halloween është më në fund këtu Një nga karakteristikat më të mëdha që i është shtuar Call of Duty: Warzone gjatë Haunting of Verdansk është Zombie Royale LTM, e cila është lehtësisht një nga mënyrat më unike që loja…
Black Ops Cold War zbulon çdo hartë që mund të pritet në beta
Black Ops Cold War beta është pothuajse gati dhe early leak e hershme na ka dhënë pamjen të parë në hartat që mund të presim të shohim në provën e ardhshme Një test alfa i fundit i dha komunitetit Call…