Tag: Call of duty black ops

Koncepti i Black Ops 5 zbulohet nga Warzone mobile
Duke qenë një nga ikonat më të mëdha të lojërave në botë, nuk është çudi që lojërat Call of Duty po bëhen leak vazhdimisht andej-këtej. Me një ekskluzivitet kaq të madh, disa gjëra me siguri do të kalojnë nëpër të…
Zbulohet Season 4 i Call of Duty: Warzone
Call of Duty: Warzone Season 3 po vjen drejt fundit, por Summer Games Fest sapo ka shpallur trailerin e Season 4. Ata zbuluan përmbajtje të re për Call of Duty: Warzone dhe Call of Duty: Modern Warfare. Ndërsa kjo është…
Armët e Black Ops Cold War do t’i bashkohen Warzone më 13 nëntor
Një numër i madhë armësh do t'i shtohet Warzone sëshpejti Call of Duty: Black Ops Cold War është vetëm disa ditë larg. Content-i i ri do të prezantohet në Call of Duty: Warzone, e cila do të vazhdojë të azhurnohet…
Activision premton të sjellë “arsenalin më të madh të armëve të parë ndonjëherë”
Warzone është më e mira e të dy botëve Tavolina e gunsmith do të duhet të zgjatet sepse ka shumë armë të reja që vijnë në Call of Duty: Warzone, zbuloi sot Activision. Sistemi i progresionit të armëve, së bashku…
Një tjetër Twitch streamer i Warzone shfaq hacks në transmetim
Hacker-at sa vijnë dhe shtohen në warzone Ashtu si mekanizmi i orës, një tjetër transmetues i Call of Duty: Warzone ka ekspozuar cheats në lojë ndërsa luanin drejtpërdrejt në Twitch. Dhe këtë herë, mashtruesi nuk u tregua i mirë për…