Ky leak i ri sugjeron lojën e ardhshme të Rockstar dhe ajo nuk është GTA 6
Një leak i ri i Rockstar Games duket të ketë sugjeruar lojën e ardhshme që do të sjellë zhvilluesi. Pyetja që lind është se cila është kjo lojë. Grand Theft Auto 6? Bully 2? Red Dead Redemption Remake? Fatkeqësisht, kjo…
Rockstar Games mund të zbulojë GTA 6 ose Bully 2 së shpejti
A është e mundur që Rockstar Games të zbulojë Grand Theft Auto VI ose Bully 2 së shpejti? Disa fansa shpresojnë se kjo e dhënë mund ta sugjerojë këtë. Në twitter, YouTuber-i i lojës Bully, TheNathanNS, vërejti se Rockstar Games…
Raportohet se Bully 2 është anulluar nga Rockstar Games
Mbase loja vërtet nuk do të vijë kurrë Ka kohë që flitet se një pasardhëse e lojës së 2006 nga Rockstar Games Bully (ose Canis Canem Edit në Europë), po vjen së shpejti, pasi është një lojë mjaft e dashur…
Një burim pranë Rockstar zbulon detaje të reja për GTA 6 dhe Bully 2
Burimi vjen nga Rockstar India Një përdorues në Reddit që thotë se ka informacione të brendshme nga një punonjës i Rockstar India ka postuar detaje të shumta si për Grand Theft Auto 6 dhe për Bully 2, dy lojëra që…
Rockstar jep një tjetër detaj interesant që tregon ardhjen e Bully 2
Një ringjallje e serisë duket më afër se kurrë Rockstar mund të ketë postuar një teaser të ri për një lojë të re Bully, pasi duket se ata po fitojnë para nga hype që është krijuar nga fansat e lojës.…
Misteri i Project ‘Bonaire’ të Rockstar thellohet më shumë
Project Bonaire i Rockstar tërhoqi interesin e të dy fansave dhe të Red Dead Redemption dhe të Bully 2. Tani duket se misteri mbi Bonaire është thelluar edhe më shumë nga çfarë mund të prisnim. Bonaire u dëgjua fillimisht në…
GTA 6 ose Bully 2 do të njoftohen së shpejti nga Rockstar
Stenda e RDR 2 në Rockstar North është hequr, duke indikuar ardhjen e një loje të re. Grand Theft Auto 6 ose një tjetër lojë e Rockstar Games do të njoftohet së shpejti. Në zyrat e Rockstar North një baner…
Leak: Bully 2 do të jetë cross-gen dhe do të lançohet në 2020n
Rockstar mendohet të ndjekë të njejtën ide si me GTA V Bully 2 po zhvillohet si një lojë e disponueshme për të dyja gjeneratat e konsolave.Kjo vjen sipas aludimit më të fundit për lojën. Ky thashethem ka ardhur nga një…
Ish zhvilluesi i Rockstar tregon ç’duhet të dimë mbi Bully 2
Nga java në javë, është bërë si tendencë tashmë për lojëra që janë të pakonfirmuara zyrtarsht, të bien pre e thashethemeve. Një prej këtyre është pikërisht Bully 2. Thashethemet rreth lojërave shpesh nuk të çojnë gjëkundi, por këtë rradhë duket…
Loja e re e Rockstar në E3 mendohet të jetë GTA 6 ose Bully 2
Edhe RDR 2 në PC nuk përjashtohet si mundësi. Rockstar Games, zhvilluesit e super fenomeneve si GTA dhe Red Dead Redemption mendohet se do të zbulojë një lojë të re në E3 2019. E gjithë kjo hipotezë vjen nga një…