Tag: Bugs Bunny

Filmi i ri i Space Jam sjell trailer të ri
Traileri më i ri i Space Jam: A New Legacy është publikuar dhe po duket mahnitëse, me LeBron James që mbledh Bugs Bunny, Daffy Duck, Porky Pig, Lola Bunny dhe më shumë për ndeshjen finale të basketbollit. Mbi një çerek…