PUBG Mobile rregulon bugs dhe ul volumin e Angry Birds
Pas lançimit të update 0.16.0 javën e shkuar në PUBG Mobile, një patch i fokusuar vetëm në rregullimet e bugs erdhi në lojë. Kjo u njoftua nga PUBG Corp. Ajo që komuniteti mezi ishte duke pritur ishte ndreqja e Angry…