Tag: bryce hall

Bryce Hall pohon se Sway House nuk është më i famshëm
Sway House ka qenë në një gjendje të harruar vitin e kaluar, me shumë fansa që spekulojnë se ajo ka rënë, një teori që bashkëthemeluesi Bryce Hall sapo e konfirmoi.Hype House dhe Sway House dikur ishin grupe rivale që kishin…
Bryce Hall zbulon dështimin e tij në YouTube
Ndërsa Bryce Hall është bërë një krijues i popullarizuar në TikTok, ai në të vërtetë filloi YouTube përsëri në 2015 dhe për vite me radhë ka bërë një gamë të gjerë të përmbajtjes virale në këtë faqe interneti. Ai ka…
“Bryce Hall është arsyeja pse njerëzit urrejnë TikTok” – KSI
KSI ka pohuar se Bryce Hall është arsyeja pse njerëzit e urrejnë TikTok pasi reaguan ndaj videove të tij në platformë në një sfidë "try not to cringe". KSI dhe Bryce Hall kanë filluar një luftë fjalësh që kur të…
Addison Rae dhe dramat pas ndarjes me Bryce Hall
Addison Rae kritikoi Bryce Hall për tregimin e një llogarie "të njëanshme" të ndarjes së tyre gjatë episodit të fundit të reality show ‘Sway Life ', duke e thirrur atë për "standarde të dyfishta." Marrëdhënia shumë e reklamuar e Addison…
Bryce Hall reagon ndaj fjalëve që Addison Rae po del me Logan Paul
Interneti ende po tronditet pasi Bryce Hall dhe Addison Rae zbuluan zyrtarisht se ishin ndarë, por duket se Hall, vetë, është po aq i tronditur nga thashethemet e tjera që po qarkullojnë në lidhje me ish-të dashurën e tij Pas…
A janë ndarë Addison Rae dhe Bryce Hall?!
Marrëdhënia konfuze e Bryce Hall dhe Addison Rae ka marrë një tjetër kthesë, pasi disa fansa mendojnë se ajo i referohej Hall si "ish-i dashuri" i saj në një intervistë të re Bryce Hall dhe Addison Rae janë një nga…
Addison Rae i kundërvihet Ava Louise për flirtimin me Bryce Hall
Pasi ylli i TikTok, Ava Louise, u shfaq për të tentuar të flirtonte publikisht me Bryce Hall në Instagram, e dashura e tij, Addison Rae u sigurua të shënonte territorin e saj me disa fotografi të fundit të postuara TikToker-ja,…