Tag: broly

Dragon Ball shfaq përballjen Broly kundër Jiren
Dragon Ball po shfaq për fansat më në fund do të shohin një luftë midis Broly dhe Jiren me versionin më të ri për Dragon Ball Xenoverse 2! Që kur Broly u prezantua zyrtarisht në canon e serialit pasi bëri…
Dragon Ball Super:Super Hero konfirmon kthimin e Broly
Dragon Ball Super po ecën përpara me një kapitull të ri, dhe anime ka arritur sukses si kurrë më parë. Sot, ekskluziviteti dha pamjen e parë të filmit të tij të ri, dhe Dragon Ball Super: Super Hero ka shumë…
Dragon Ball Super: Super Hero zbulon modele të reja të personazheve
Dragon Ball Super: Super Hero aktualisht po zbulon informacione të reja në lidhje me filmin e ri në ekskluzivitet gjatë këtij viti në New York Comic-Con, me dy modele të reja personazhesh për Dende, Kami, së bashku me një nga…
Broly do të rikthehet në Dragon Ball Super?!
A do rikthejë “Dragon Ball Super” Broly-n? Sajani i fuqishëm është vënë në hije që pas shfaqjes Dragon Ball Super: Broly, por duket se Dragon Ball Super ka në plan t'a rikthej sërish. “Granolah The Survivor” është “arc” i fundit…
Çfarë duhet të sjellë Dragon Ball Super në vazhdim?
Dragon Ball Super është rikthyer përsëri në të me një ark të ri, dhe kuptohet që fansat janë shumë të interesuar për historinë. Nuk është çdo ditë që Goku merr një sfidë të re, dhe fansat janë gjithmonë të lumtur…