Tag: brawlhalla

Mbretëresha e zanave vjen në Brawlhalla
Lufta në Brawlhalla është gati për të patur një luftë mbretërore. Kjo për shkak se Mbretëresha e Zanave Arcadia po i bashkohet luftës. Ajo mbërrin në Valhalla duke sjellë shtizën e saj dhe brumbullin e saj të madh të luftës…
Brawlhalla merr një crossover me G.I. JOE
Brawlhalla bëhet gati me një tjetër crossover, me Snake Eyes dhe Storm Shadow nga G.I. JOE që i bashkohen betejës të mërkurën më 23 shkurt. Ninxhat dinamike të G.I. JOE dhe Cobra do të shtohen në lojën luftarake të Ubisoft…
Brawlhalla sjell Ryu dhe Chun-Li me Street Fighter crossover
Një tjetër crossover vjen në Brawlhalla, një lojë luftarake platformer falas, e cila tashmë ka parë një numër të madh crossover. Loja e ngjashme me Super Smash Bros ka një bazë mjaft të përkushtuar fansash, të kompletuar me një komunitet…
Brawhlhalla sjell një karakter të ri të quajtur Munin
Ubisoft sot ka sjellë një karakter të ri në lojën e saj fighter Brawlhalla dhe karakteri i ri quhet Munin. Munin është karakteri më i ri në lojë i cili pavarësisht se nuk do të kryej shumë dëme, është me…
10 lojërat më të mira falas në Steam
Lojërat më të mira falas të Steam janë mjaft të lehta për tu gjetur. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të hapni Steam, të gjeni menunë Kategory dhe të klikoni Free to play. Kjo do t'ju japë një…
8 lojëra falas për PC në 2021 | ku mund t’i gjeni ato
Jemi akoma në valën e pandemisë dhe me plot vende të cilat janë akoma nën masat e karantinës, ndoshta edhe ju po e gjeni veten duke kaluar më shumë kohë në shtëpi. Pse të mos e shfrytëzojmë rastin të provojmë…
Brawlhalla merr një legjendë të re me Reno The Bounty Hunter
Ubisoft shtoi një legjendë krejt të re në Brawlhalla sot pasi lojtarët tani mund të merren me legjendarin bounty hunter, Reno. Legjenda e fundit është një gjahtar four-armed bug-looking, i cili ka një shok të vogël robot dhe pretendon të…
Kung Fu Panda vjen me një crossover në Brawlhalla
Kung Fu Panda po vjen në Brawlhalla me karaktere si Po, Tigress dhe Tai Lung së bashku me një game mode të ri. Brawlhalla do të mirëpresë DreamWorks Studios me tre personazhet më të preferuar nga fansat nga Kung Fu…
Among Us dhe Brawlhalla mund të sjellin një crossover së bashku
Ky bashkëbisedim në Twitter mund të nënkuptojë një crossover midis dy lojërave si Among Us dhe Brawlhalla. Një crossover mes Among Us dhe Brawlhalla mund të jetë në rrugë e sipër. Among Us është një nga lojërat më të mëdha…
Brawlhalla shpall prize pool prej 1 milion dollarësh në eSports
Loja online fighting Brawlhalla, ka paraqitur detajet zyrtare për vitin e saj të gjashtë të konkurrimit në esports, duke rritur totalin e çmimit të sezonit 2021 në $1 milion USD, nga $500K në vitet e mëparshme. Prize pool-i do të…