fbpx

Tag: braddison

A janë ndarë Addison Rae dhe Bryce Hall?!
Marrëdhënia konfuze e Bryce Hall dhe Addison Rae ka marrë një tjetër kthesë, pasi disa fansa mendojnë se ajo i referohej Hall si "ish-i dashuri" i saj në një intervistë të re Bryce Hall dhe Addison Rae janë një nga…