CS:GO heq bots nga pjesa kompetitive e lojës
Update i fundit i Valve në CS:GO sjell një ndryshim të madh në lidhje me bots Së fundmi Valve ka sjellë një update të ri për lojën e saj, Counter Strike: Global Offensive, i cili ka sjellë disa ndryshime të…
Ndeshjet ranked dhe bots kanë ardhur në PUBG
Pas një jave në test servera, update 7.2 i PUBG është live, duke sjellë një ranked mode për lojtarët që duan ta marrin lojën pak më seriozisht. Ndeshjet ranked i vendosin skuadrat në një hartë me 64 lojtarë të zgjedhur…
Shroud mendon se bots në fakt do ta përmirësojnë PUBG
Sipas tij, ky është një ndryshim pozitiv Përpara bumit të Fortnite, Apex Legends dhe Warzone, zhanri battle royale dominohej nga lojëra si H1Z1 dhe PUBG. Shumë lojtarë iu drejtuan këtyre lojërave, me shumicën që ngeli tek PUBG për një kohë…
PUBG shton bots në PS4 dhe Xbox One
PlayerUnknown's Battlegrounds ka evoluar në mënyrë të konsiderueshme gjatë viteve të fundit, siç kanë bërë dhe lojtarët e saj. Në PS4 dhe Xbox One, niveli i tyre i aftësive kolektive është rritur deri në atë pikë sa ekipi i zhvillimit…
Zhvilluesit e PUBG tregojnë se përmirësime të shumta do të vijnë
Drejtori i studios komentoi në Reddit duke folur për problemet dhe ndryshimet në të ardhmen Një drejtor i studios së PlayerUnknown’s Battlegrounds komentoi në një postim në Reddit duke folur për ndryshimet e mundshme që do të vijnë në lojë. Një…
Leak: Ja si do të duken ‘bots’ në Fortnite
Me ardhjen e Season 11, bots do të shtohen në lojë Epic Games konfirmoi në shtator se bots do të vinin në Fortnite, në një përpjekie për të përmirësuar pak më shumë të gjithë idenë e matchmaking. Tani disa skine…
Epic do të ndryshojë matchmaking në Fortnite, duke sjellë bots
Epic Games detajon ndryshimet që do të vijnë në matchmaking Në një postim të ri në website-in e tyre, Epic Games lajmëroi se disa ndryshime do të vijnë në sistemin e matchmaking në Fortnite dhe pjesë e këtyre ndryshimeve ishte…