fbpx

Tag: boruto naruto next generations

Boruto zbulon opening dhe ending theme të reja për Kawaki Arc
Boruto: Naruto Next Generations ka debutuar sekuenca të opening dhe ending theme të reja në episodin më të fundit, si dhe po ndjek sagën Kawaki. Me këtë arc të ri (i quajtur "Kawaki Arc: Clash With Kara") vjen një set…
Naruto mund të bashkohet me Ten-Tails së shpejti
Boruto: Naruto Next Generations sapo ka i bërë një nerf të madh Naruto-s duke vrarë Kurama-n. Në kapitullin e fundit Nine-Tails sakrifikoj veten në betejën me Isshiki Otsutsuki, duke zhbllokuar Bayron Mode te Naruto. Kjo fuqi e lejoi Naruto-n të…
Boruto ngacmon fansat me këtë teaser për të ardhmen e Kara
Anime-ja Boruto: Naruto Next Generations aktualisht po ndjek ngjarjet e Vessel Arc. Deri më tani, Team 7 është prezantuar me ninja-n misteriozë të njohur si Kawaki, por historia e manga-s aktualisht ndodhet shumë përpara ngjarjeve aktuale të serisë anime dhe…
Naruto zbulon formën dhe fuqitë e tij të reja
Në kapitullin e fundit të Boruto: Naruto Next Generations, Naruto shfaq fuqitë e formës së tij të re Së fundmi kapitulli i fundit i manga së Boruto: Naruto Next Generations na sjell formën e tij më të fundit gjatë përballjes…
Pse krijuesi i Naruto nuk duhet të ndërhyjë tek Boruto
Krijuesi i famshëm i Narutos, Masashi Kishimoto, ka vendosur të kthehet si krijuesi i historisë së Boruto por kjo gjë nuk po pëlqehet shumë nga fansat Masashi Kishimoto është krijuesi i sequel të serisë së Naruto i cili njihet ndryshe…
Boruto do të debutojë së shpejti me Chidori e tij
Ky jutsu i cili nuk është përdorur shumë më përpara merr një ndryshim të papritur Gjatë serisë anime Naruto, seria na prezantoi me një ndër lëvizjet e rralla dhe origjinale të Kakashit që quhej Chidori. Kjo jutsu është një nga…
Boruto: Naruto Next Generation zbulon ending theme e re
Ending theme i ri na jep një pamje ndryshe dhe disa detaje të reja Boruto: Naruto Next Generation ka debutuar së fundmi me një ending theme të re në episodin e fundit të saj. Anime momentalisht është akoma në arc.…
Boruto sjell detaje për gjendjen kritike të Mitsuki
Episodi i 167 sjell detaje rreth skuadrës së Boruto dhe anëtarëve të Kara Boruto: Naruto Next Generations është tashme në arc. e Kara dhe Boruto dhe Sarada patën përballjen e tyre të parë kundër anëtareve të Kara. Nga kjo përballje…
Boruto zbulon detaje të reja rreth Ending Theme
Arc i Kara sjell detaje të reja rreth Boruto dhe më shumë Mesa duket një këngë e re do të prezantohet së shpejti në Boruto: Naruto Next Generations. Edicioni i fundit i Weekly Shonen Jump konfirmoi këtë lajm gjatë kësaj…
Kthimi i pamundur i Jiraiya merr përgjigje nga Naruto
Të gjithë mendonim se kthimi i Jiraiya ishte i pamundur por në ketë episod të Boruto: Naruto Next Generations marrim një përgjigje Edhe pse Naruto Uzumaki është Hokage, akoma ai ka mëri ndaj Hidden Rain Village pasi është vendi ku…