fbpx
Borderlands 2 merr zyrtarisht DLC e re
Gearbox ka njoftuar DLC e re të Borderlands 2 për të vënë urën lidhëse mes lojës së dytë dhe të tretë. Update-i i ri që quhet Commander Lilith & the Fight for Sanctuary, bëri leak pak më herët këtë javë…