Tag: bohemian rhapsody

Lista e fituesve të çdo kategorie të Golden Globe 2019
Bohemian Rhapsody dhe Rami Malek fituan mbrëmjen Mbrëmja që lamë pas shënoi ceremoninë e Golden Globe Awards për vitin 2019. Plot 25 kategori, 125 nominime dhe shumë të ftuar u mblodhën në tapetin e kuq për të zbuluar se kush…