Tag: bluetwelve studios

Loja me mace “Stray” do të vijë këtë verë
E zbuluar gjatë vitit 2020, loja Stray është një ndër lojërat më të shumëpritura të këtij viti. Dhe tashmë kemi një informacion se kur kjo lojë do të vijë. Stray u zbulua për herë të parë bashkë me PlayStation 5…
Stray është një lojë mahnitëse me një mace në një botë plot me robotë
Një nga lojërat e reja të shfaqura në konferencën për shtyp të Sony është po aq e mrekullueshme sa është e lezetshme Dje, Sony më në fund zbuloi shumë nga lojërat që vijnë në PlayStation 5 kur ato të fillojnë…