Tag: blackpink

PUBG Mobile po zhvillon një koncert me Blackpink
Blackpink po kthehet në PUBG edhe një herë këtë muaj, por në vend që të vijë sërish në PUBG: Battlegrounds si herën e kaluar, grupi K-pop do të shfaqet këtë herë në PUBG Mobile. Grupi do të luajë në koncertin…
Anëtarët e BLACKPINK do të shfaqen në një video gameplay gjatë nëntorit
Në një njoftim nga PUBG Mobile, u bë e ditur se gjatë muajit nëntor do të vijë një video gameplay të BLACKPINK PUBG Mobile do të sjellë një show të ri të quajtur “Fun match” video e të cilës do…
Çfarë duhet të dini për PUBG Mobile x Blackpink event
Mund të fitoni shumë rewards. Eventi Blackpink X PUBG Mobile është tani live në lojë. Eventi do i japë lojtarëve mundësinë të fitojnë rewards të ndryshëm, përfshirë një album të firmosur të Blackpink, veshje të ndryshme etj. Eventi do të…
PUBG Mobile zbulon ID-të e personazheve të anëtareve të Blackpink
Pas gati një jave plot me teasers të një bashkëpunimi me grupin popullor të K-pop, Blackpink, PUBG Mobile konfirmoi se po ndodhte së fundmi. Sot, duket se fansat mund të shohin anëtaret e bandës duke luajtur Battle Royale pasi ID-të…
Sensacioni i K-Pop, Blackpink “pushton” TikTok
Çfarë do të ndodhte nëse do të bashkonim TikTok, rrjetin social me rritjen më të shpejtë në botë, dhe Blackpink, një grup muzikor Korean i muzikës Pop që "rrëzoi" YouTube një javë më parë, duke thyer rekordin për më shumë…