Tag: black widow

Shumë filma të mëdhenj priten të shtyhen përsëri
Fansat që kanë shpresuar të kthehen në kinematë në 2021 duhet të përgatiten për disa lajme më zhgënjyese. Ka të ngjarë që disa nga filmat kryesorë të vendosur për tu shfaqur në muajt e ardhshëm do të shtyhen përsëri. Pavarësisht…
Si të merrni Black Widow skin bundle falas në Fortnite
Duke vazhduar bashkëpunimin me Marvel, që ka sjellë disa superheronj në lojë, Fortnite ka zbuluar se Black Widow do të jetë personazhi i rradhës që do i bashkohet lojës battle royale. Lojtarët do të kenë mundësinë ta marrin edhe falas…
Shikoni trailerin e fundit të Black Widow
Filmi vjen në datë 1 maj. Marvel Studios postoi trailerin e fundit të Black Widow përpara lançimit të filmit në datë 1 maj. Filmi, ngjarjet e të cilit zhvillohen pas Captain America: Civil War dhe përpara Avengers: Infinity War, do…
Çdo film i ri i MCU në Marvel Phase 4
Ja çdo gjë që duhet të dini. Marvel ka sjellë zyrtarisht planet e saj për fazën e 4 të Marvel Cinematic Universe që në San Diego Comic-Con të vitit të shkuar, por që nga ajo pikë ka patur disa ndryshime…
Publikohet traileri i parë i Black Widow të Scarlett Johansson
Linja kryesore e historisë së Avengers mund të jetë mbyllur në Avengers: Endgame prillin që lamë pas, por traileri i parë për Black Widow të Scarlett Johansson na kujton që Marvel Studios ende nuk ka mbyllur punë me ekipin e…
Çdo gjë që duhet të dini për Fazën e 4 të Marvel Cinematic Universe
10 projekte të mëdha në formën e filmave dhe serialeve do të vijnë deri në 2021. Faza e katërt e Marvel Cinematic Universe do të përfshijë 10 filma dhe seri të Disney + kur të lançohet vitin e ardhshëm, ku…