fbpx

Tag: black panther

Çfarë do të sjellin DLC e ardhshme të Marvel’s Avengers?
Marvel’s Avengers është loja më e fundit nga Square Enix dhe Crystal Dynamics e cila pritet që të marrë disa DLC së shpejti. Por çfarë do të sjellin këto DLC dhe me cilin hero do të vijnë ato në Marvel’s…
Filmi i ri i Superman do të përfshijë një aktor me ngjyrë
Një epokë krejt e re do të vijë së shpejti për Man of Steel, me autorin Ta-Nehisi Coates që bashkohet me J.J. Abrams për një reboot të Superman nga DC Comics. Dhe duket se ky do të jetë një ndryshim…
Black Panther skin është tashmë e disponueshme në Fortnite
Black Panther i Marvel është tashmë i disponueshëm si skin në Fortnite. Ju mund të merrni atë, Captain Marvel dhe Taskmaster si pjesë e Marvel Royalty and Warriors Pack, që kushton $24.99. Epic e kishte sugjeruar ardhjen e këtij skini…
Skinet e Black Panther, Captain Marvel dhe Green Arrow bëhen leak në Fortnite
Kemi avancuar mjaftueshëm në Fortnite Season 5. Pikërisht në momentin që kujtuam se e lam pas të gjitha kapitullin e Marvel, vjen një leak që na vërteton të kundërtën. Shumë dataminers kanë zbuluar skinet e Black Panther, Captain Marvel, Green…
Chadwick Boseman ka një homazh prekës në Spider-Man: Miles Morales
Pasi të mposhtni lojën, e cila do t'ju marrë rreth 8-10 orë, titrat e fundit të lojës do të dalin. Homazhi lexon: "Në kujtimin e dashur për një mbret fisnik, Chadwick Boseman. Nderi, forca dhe dhembshuria e tij do të…
Fortnite tani ka një monument Black Panther
Ndërsa crossover i Fortnite dhe Marvel vazhdon, një homazh masiv për Black Panther sapo është shfaqur në lojë, megjithëse Epic thotë se koha është thjesht koinçidenciale Ju do të gjeni një statujë të re masive Black Panther në Panther's Prowl…
Black Panther pritet të mbërrijë në sezonin e ri të Fortnite
Mbrëmë vonë, bota mësoi për vdekjen tragjike të Chadwick Boseman, aktorin 43 vjeçar që magjepsi fansat e Marvel si Black Panther në filmin ikonik, i cili pati një karrierë të vazhdueshme plot role të mëdha nga Jackie Robinson deri në…
Marvel po jep falas 12 comics për t’ju ndihmuar të kaloni kohë në shtëpi
Përgjatë javëve të fundit kompani të ndryshme kanë qenë duke ndihmuar me idenë e distancimit social, duke ofruar një sërë produktesh dhe shërbimesh falas. Dyqane dhe zhvillues të ndryshëm janë duke dhënë falas më shumë lojëra se kurrë dhe shërbime…
Ndiqni All The Stars në Cineplexx dhe Captain Marvel këtë javë në QTU
Heronjtë tuaj të preferuar rikthehen këtë javë në Cineplexx QTU Të gjithë e dimë se 2019 do të jetë madhështore për Marvel. Filmi i parë që nis traditën për këtë vit do të jetë pikërisht historia e personazhit Carol Danvers…
Oscars 2019: Lista e fituesve dhe momentet më të bukura
Bohemian Rhapsody fiton më shumë çmime nga të gjithë Ja ku ikën edhe për një vit tjetër ajo që konsiderohet si mbrëmja më e madhe për Hollywood-in. Po i referohemi pikërisht ceremonisë së Academy Awards. Me një hyrje spektakolare nga…