Këto janë hartat më të mira multiplayer në Black Ops Cold War
Kto janë 9 hartat e Cold War multiplayer që ne kemi renditur për ju Hartat në Call of Duty janë po aq të rëndësishme sa kurrë - një mënyrë e sigurt për të siguruar që multiplayer-i i lojës të mbetet…
Armët më të mira të Black Ops Cold War që duhet të përdorni në Warzone
Këtu do të gjeni armët më të mira që duhet të përdorni në Warzone pasi Black Ops Cold War të shtohet pjesë e saj Ndërsa Warzone aktualisht ndan ngarkesat e saj me Modern Warfare, nuk do të vonojë shumë derisa…
5 loadouts më të mira të MP5 në Black Ops Cold War
5 loadouts që do ju bëjnë të dominoni në lojë Edhe pasi u bë nerfe, MP5 është ende arma më e njohur në Call of Duty: Black Ops Cold War, dhe pa marrë parasysh stilin tuaj, ka një loadout të…
5 loadout-et më të mira të AK-47 në Black Ops Cold War
Më poshtë do të gjeni 5 loadout që do tu bëjn të dominoni në Cold War AK-47 është një nga armët më të gjithanshme në Black Ops Cold War dhe ka një loadout për çdo lloj stili loje. Pavarësisht nëse…
Zhvilluesit e Cold War reagojnë ndaj fansave që loja po i prish Xbox Series X
Pavarësisht se sapo u lançua Xbox Series X, lojtarët e Black Ops - Cold War thuhet se kanë hasur disa bugs që madje thuhet se i kanë prishur plotësisht harduerin Nëse po luani në Xbox Series X dhe vëreni disa…
Nuketown 24/7 dhe double XP vjen në Black Ops – Cold War sot
Kur Nuketown ’84 të jetë live në Call of Duty: Black Ops - Cold War sot pasdite, double XP po vjen me të. Treyarch njoftoi sot se double XP dhe double weapon XP do të jetë live më 24 Nëntor…
Call of Duty: Black Ops – Cold War Review
Call of Duty ka pasur shumë lojëra të ndryshme siç jane: Modern Warfare, Ghosts, Advanced Warfare, World at War, Infinite Warfare dhe sigurisht Black Ops. Black Ops është një nga të preferuarit e të gjithë fansave të Call of Duty.…
Si të merrni një ‘Doritos weapon charm’ në Black Ops Cold War
'Doritos weapon charm' tashmë janë të disponueshëm në Cold War Doritos, Mountain Dew dhe Call of Duty kanë qenë sinonime me njëri-tjetrin për vite, deri në pikën ku është bërë një meme mes fansave. Ndërsa partneriteti u ka lejuar lojtarëve…
Këto janë ndryshimet që solli update-i i Black Ops Cold War
Është një update i vogël në të gjitha platformat Një update i ri i Call of Duty: Black Ops - Cold War tani është live në të gjitha platformat. Përditësimi është i vogël, që vjen me 6 GB në PS5,…
Zhvilluesit e Black Ops Cold War i heqin nerfs të MP5
Lojtarët kanë bërë thirrje për nerfs për SMG-në që nga fillimi, dhe zhvilluesi bëri disa rregullime në një ndërhyrje të shpejtë përpara një patch-i më të madh që balancoi lojën. Por tani duket se patch-i ka zhbërë nerf-et për momentin.…